Учасники Національної програми стажувань в центральних органах виконавчої влади активно поєдують роботу в міністерствах з навчально-пізнавальними заходами в рамках проекту. Усі треніги на чолі з нашими експертами допомагають стажерам розширити та поглибити знання стосовно особливостей роботи на державній службі, а відтак - ефективно працювати під керівництвом своїх наставників.
Як насправді влаштована система виконавчої влади
25 червня 2018 року Прес-секретар Першого віце-прем'єр-міністра Оксана Сікора своїм вступним тренінгом ознаменувала початок роботи стажерів. Максимальна інформативність та креативний підхід до організації практикуму: "Як насправді влаштована система виконавчої влади", дозволили учасникам Національної програми стажувань в ЦОВВ глибше зрозуміти, де вони будуть проходити стажування.
Ієрархія законодавства та документообігу. Інструменти, які використовують державні службовці
Керівник BRDO Олексій Гончарук без складних термінів та правил ознайомив стажерів зі структурними елементами роботи на державній службі, ввів у курс справи, а також дав змогу на практці закріпити подану інформацію.
Як зробити хорошу аналітичну записку/довідку
Менеджер з розвитку Київської школи економіки, екс-директор аналітичного центру CEDOS Тарас Доронюк провів досить інформативний, а головне - результативний, практикум. Стажери послухали про особливості написання аналітичних довідок і мали змогу самостійно попрацювати над елементами створення такого документу.
Як вирішувати проблеми, а не створювати їх
Радник Міністра Кабінету Міністрів Дарина Марчак поділилась зі стажерами власним досвідом роботи, розповіла, як працює система державної служби та як успішно стати її частиною і, зрештою, дала цінні поради стажерам, як вирішувати проблеми, а не створювати їх.
Прогнозування впливу
Вдруге Олексій Гончарук зустрівся зі стажерами, проте цього разу для того, щоб пояснити сутність нового інструменту роботи на державній службі, який є суттєвою зміною до Регламенту роботи Уряду. Відтак, стажери спробували робити прогноз впливу - документ, який стисло і влучно описує стейкхолдерів, їх вигоди і втрати від рішення, що розглядає Уряд.
Цінності – ключ до ефективного управління
Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілась зі стажерами, аби обговорити з ними процес євроінтеграції, державну службу та реформи в Україні. Цього дня - 25 липня - зустрівшись з пані Іванною, стажери відзначили два місяці участі в НацПрограміСтажувань.
Універсальні інструменти особистої ефективності лідера: тайм-менежмент і ділова комунікація
Директор Генерального директорату з питань управління персоналом на державній службі Наталія Алюшина провела пізнавальний тренінг, де вчила стажерів, як бути максимально продуктивним та ефективно планувати свій час. Окрім цього, стажери навчились техніці ділового спілкування.
Made on
Tilda