Уряд продовжив Національну програму стажувань в ЦОВВ на 2019 рік
30 січня 2019 року за ініціативи Першого віце-прем'єр-міністра Степана Кубіва, Уряд України ухвалив рішення про продовження пілотного проекту "Національна програма стажувань в центральних органах виконавчої влади" до 31 грудня 2019 року.

У рамках проекту студенти 3-4 курсів, студенти-магістри та випускники закладів вищої освіти зможуть пройти стажування в міністерствах (крім Міністерства внутрішніх справ та Міністерства оборони), Національному агентстві України з питань державної служби та Секретаріаті Кабінету Міністрів України та інших центральних органах виконавчої влади, які приєднаються до участі у пілотному проекті.

"Національна програма стажувань - це "єдине вікно" залучення молоді до роботи на державній службі. В правилах стажування ми закладаємо принцип рівності – кожен, хто відповідає критеріям, зможе подати заявку онлайн, скласти тест і пройти стажування в Міністерстві", - зазначив Степан Кубів.

Степан Кубів пояснив, що централізований набір стажерів дозволить створити передбачувані правила гри, як результат - випускники зможуть планувати старт своєї кар'єри з урахуванням можливості стажування в Уряді.

Як відомо, у червні-вересні 2018 року учасники першого набору Національної програми стажувань пройшли стажування в шести Міністерствах, Секретаріаті Кабінету Міністрів, Офісі віце-прем'єра з європейської та євроатлантичної інтеграції.

"Через три місяці після завершення стажування 9 з 42 учасників першого набору пройшли конкурси та працюють на державу в Міністерствах, проектних офісах чи державних установах. 27 учасників продовжили навчання у вищих навчальних закладах", - розповіла радник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Роксолана Підласа, яка здійснювала операційне керівництво Національною програмою стажувань.

Роксолана Підласа додала, що у 2019 році очікується два набори стажерів (весняний та літній), а тривалість стажування складатиме 3 місяці.

По завершенні проекту Уряд отримає пропозиції щодо вдосконалення законодавства з питань стажування громадян України з числа молоді та розгляне можливість запуску Національної програми стажування на всеукраїнському рівні.

Made on
Tilda